KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16858006

nr 1685 8006

Leopold Fare

(1926-1996), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 50x65 cm, yttermått inklusive ram: 76x92 cm

Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 10 mars 2025
kl 20:34:05

6/3 19:46:35 1      Vinnande bud

Leopold Fare

Läs mer om Leopold Fare